Спосіб життя з кардіостимулятором у літньому віці змінюється незначно.
Існують деякі нюанси, знаючи і дотримуючись яких можна жити звичайним життям. Унікальний пристрій, встановлюється в серці і допомагає йому працювати в повному режимі, без збоїв.
З віком робота багатьох органів зазнає змін. Серце також слабшає, починає функціонувати не так рівно, як у молодості. Деякі патології серця піддаються медикаментозному лікуванню, інші – ні. Ось у таких ситуаціях на допомогу приходить електрокардіостимулятор.
Його призначають при таких захворюваннях:
Оперативне втручання під час встановлення ЕКС проводиться під місцевим наркозом. На шкірі робиться невеликий розріз, у якому між м'язами закріплюється кардіостимулятор. До певних відділів серця через вени підводяться від нього електроди. Хід всієї операції контролюється спеціальним приладом, який має монітор.
Вікових обмежень у проведенні операції немає. У літньому віці існують деякі особливості, вони пов'язані з наявністю хронічних захворювань у пацієнтів, які передбачають прийом лікарських засобів, здатних вплинути на перебіг операції. Найчастіше у літніх людей занижений больовий поріг, це у деяких випадках потребує додаткової анестезії. Шкіра, м'язи у таких пацієнтів більш тендітні, що потребує більш обережної хірургічної роботи. У емоційному плані люди старшого віку вразливіші, вимагають особливої психологічної підтримки.
Протипоказань до операції практично немає. Її можуть просто на деякий час відкласти через загострення хронічного захворювання або при симптомах застуди, а також, якщо є пошкодження шкіри в області вшивання приладу.
Після встановлення кардіостимулятора життя пацієнтів покращується, але все ж є деякі обмеження. У перші місяці після операції не можна піднімати тяжкості, спати на боці, де стоїть прилад, робити різкі рухи рукою.
Надалі потрібно враховувати рекомендації лікаря:
Мережа приватних пансіонатів для людей похилого віку «Рідні Серця» пропонує допомогу в реабілітації після встановлення кардіостимулятора. Чітке дотримання лікарських рекомендацій дозволить почуватися краще. Бувають випадки, коли близькі не можуть бути постійно поряд зі старими родичами, ось у ці моменти і потрібні фахівці приватного пансіонату «Рідні Серця» . У платному будинку для людей похилого віку в Мілі створені чудові умови для життя людей похилого віку. Збалансоване харчування, цілодобовий медичний догляд, доброзичлива обстановка та багато нових друзів допомагають швидкому відновленню до повноцінного життя у приватному будинку для літніх людей у Києві.
Залишайте заявку на розміщення ваших бабусь та дідусів у приватному пансіонаті для літніх у Київській області. Ваші близькі завжди будуть під якісним наглядом.
Закрепи у лежачих літніх людей є поширеною та серйозною проблемою, що суттєво погіршує якість життя та загальний стан здоров'я.
Галюцинації у людей похилого віку — це поширене явище, яке може серйозно погіршити якість життя як самих пацієнтів, так і їхніх близьких.
Ревматоїдний артрит (РА) є хронічним запальним захворюванням, яке переважно уражає суглоби, але може також зачіпати інші органи та системи.